1
2
3
4
5
6
7
8
ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ - KLİMA SERVİSİ - ARİSTON ANKASTRE SERVİSİ - FIRIN ARİSTON SERVİSİ
UZMAN SERVİS GARANTİLİ SERVİS UYGUN FİYAT ORJİNAL YEDEK PARÇA 7/24 SERVİS

Hakkımızda

Ariston teknik servisi, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarına servis hizmeti veren geniş müşteri portföyüne sahip büyük bir firmadır. İlke ve değerlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olan Ariston servisi kaliteden ödün vermeden sizlere gezici servis araçları ve Ariston teknik servis çalışanları ile 7/24 hizmet vermektedir.

Ariston Servisi olarak amacımız bizlere ulaşan müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek.

Lider bir firma olan Ariston'un, İstanbul' daki kullanıcıları istedikleri zaman en hızlı ve profesyonel Ariston servisini evlerine çağırabilecekler. Disiplinli bir sistemle çalışan Ariston teknik servis ekibimiz bölgesel Ariston servisleri ile sürekli iletişim halinde olarak günlük müşteri kitlesinin en iyi şekilde hizmet alabilmesini sağlamaktadır. Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz sizlere sorunsuz hizmet sunmayı benimsemiş müşteri temsilcilerinden oluşmaktadır.

Profesyonel Ariston Servis hizmeti verebilmek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek ve yaptığımız işin arkasında durmak bizim ana ve ilk temelimizdir.

TSE Belgeli olan hizmet noktamız ve belli kariyerlere ulaşmış teknisyenlerimizle Ariston teknik servisi olarak sizlerin daima yanınızdayız..

Ariston Servis talepleriniz için  444 31 36  numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz..